7. 1. 2021 Krewca

Vyhlášení výsledků registrací do Hitpoint Masters 2021

Je dobojováno! Děkujeme všem, kteří projevili zájem o účast v nadcházející Hitpoint Masters lize. Jsme opravdu potěšeni zájmem – registraci vyplnila více, než desítka týmů. Každý se svojí vizí, pohledem na československý esport a myšlenkou, jakým způsobem tu dále zlepšovat náš ekosystém. Ještě jednou děkujeme všem a pokud jste nebyli vybráni nezoufejte, máme ještě 8 volných slotů ve 2. lize, jejíž třetí a čtvtá kvalifikace se bude konat už tento víkend 9. a 10. ledna. Ukažte nám, že to s League of Legends v Česku myslíte vážně a kdo ví, třeba to příště budete vy, kdo bude delegován do Masters ligy.

Zároveň během dnešního dne zašleme všem registrovaným email s tím, co se nám v přihlášce líbilo a na čem by bylo dobré zapracovat. Rádi budeme nápomocni ve snaze chyby do příště eliminovat, avšak předem avizujeme, že nebudeme odpovídat na zprávy „proč je tým x lepší, než náš tým?“ :-).

Čtyři sloty byly rozdány, o čtyři sloty se svedl litý boj. S potěšením můžeme oznámit, že v jarní Masters lize uvidíte týmy:

eSuba

SINNERS

Cyber Gaming

Vikingekrig

Team Brute

Dark Tigers

Inaequalis

Inside Games